Terraland DO je robustan, kombiniran ( diskovi i zupci ) stroj koji može biti korišten za sječu i obradu velikih količina biljnih ostataka u jednom prolasku i miješanje sa tlom do dubine maks. 45 cm (Active-Mix tijela), ili za dubinsku obradu tla bez miješanja (Zero-Mix tijela) također do dubine 45cm.

Stroj može biti opremljen sa dvije vrste zadnjih valjaka za različite tipove tla. Ovaj stroj je također kompatibilan sa FERTI_BOX sistemom ulaganja umjetnog gnojiva duž cijele radne širine.

Prednosti Terraland DO:

 

– Odlično usitnjavanje velikih količina biljnih ostataka i sječu korova pomoću dva reda diskova (660x6mm) sa zaštitom preko opruga

– Integrirana osovina omogućava rad bez zadnjeg valjka

– Velik prolazak materije zahvaljujući prostoru između radnih tijela koja su postavljena u četiri reda na 37.5 cm razmaka. Moguće hidraulično podizanje svakog drugog reda – razmak 75cm. Radna tijela su zaštićena uz pomoć sistema non-stop hidraulične zaštite

– Dva tipa radnih tijela – Activ-Mix za miješanje biljnih ostataka i dubinsku obradu i Zero-Mix samo za dubinsku obradu

Radne komponente:

 

– Dva reda diskova (660x6mm – nazubljeni ili agresivni A-disk) sa non-stop zaštitom uz pomoć opruga

– Četiri reda zubaca – Activ-Mix (280mm lopatica, 60/80mm nož ili 80mm LONG–LIFE nož ) ili Zero-Mix ( 60mm LONG-LIFE nož)

– Zadnji nazubljeni valjci ili teški Cutpack valjak

TERRELAND DO DO 3000DO 4000DO 5000DO 6000
RADNA ŠIRINAm3456
TRANSPORT ŠIRINAm3333
TRANSPORT DUŽINAm10,210,210,210
RADNA DUBINAcm10-4510-4510-4510-45
BROJ DISKOVAkom20263240
BROJ NOŽEVAkom8111316
RAZMAK IZMEĐU NOŽEVAcm37,537,537,537,5
PREPORUČENA SNAGA*KS350-380380-430480-530530-620
TEŽINA**kg5600-64007500-85008400-96009700-11100

*ovisi o vrsti tla   **ovisi o opremi stroja